![](https://static.wixstatic.com/media/0e059f_edb162eaf7bf4f63aa3cd89f9417c22c~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_147,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/0e059f_edb162eaf7bf4f63aa3cd89f9417c22c~mv2.jpg)
Από την ΠΑΕ ΝΠΣ ΒΕΡΟΙΑ ανακοινώνεται η έναρξη συνεργασίας με τον Αντώνη Καπνίδη. Γεννημένος στη Θεσσαλονίκη στις 15 Αυγούστου 1992, ο ποδοσφαιριστής αγωνίζεται στο κέντρο της επίθεσης και έχει θητεύσει σε Άρη, Εργοτέλη, Καβάλα, Ξάνθη κ.α. ενώ πιο πρόσφατος σταθμός της καριέρας του ήταν η Α’ Εθνική του Λιθουανικού πρωταθλήματος και συγκεκριμένα η FK Panevezys.
Ο Αντώνης Καπνίδης υπέγραψε συμβόλαιο συνεργασίας με την ΠΑΕ ΝΠΣ ΒΕΡΟΙΑ μέχρι τη λήξη της φετινής σεζόν και ενσωματώνεται άμεσα στις προπονήσεις της ομάδας.