![](https://static.wixstatic.com/media/0e059f_362cc123d926483bb0b9419470fd1cc7~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_93,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/0e059f_362cc123d926483bb0b9419470fd1cc7~mv2.jpg)
Ομόφωνα εγκρίθηκε από τη γενική συνέλευση του ΦΑΣ Νάουσα το απόγευμα της Δευτέρας η συμμετοχή της ομάδας στο πρωτάθλημα της Γ΄ Εθνικής με το ΑΦΜ του Αστέρα Τριποτάμου.
Είχε προηγηθεί ο αγιασμός της ποδοσφαιρικής ομάδας από τον πατέρα Νικόλαο Παπαθεοδώρου.
Μετά το τέλος του αγιασμού ο πρόεδρος του ΦΑΣ Νάουσα, Θεόφιλος Τεληγιαννίδης, ευχαρίστησε τους καλεσμένους και δεσμεύθηκε ότι στόχος όλων είναι η ομάδα να δείξει πολλά πράγματα μέσα στο γήπεδο τη νέα περίοδο στη Γ΄ Εθνική.
![](https://static.wixstatic.com/media/0e059f_cd4a6ce6f7ae4db1a482d6c7be60b116~mv2.jpg/v1/fill/w_135,h_89,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/0e059f_cd4a6ce6f7ae4db1a482d6c7be60b116~mv2.jpg)
Παραβρέθηκαν: ο βουλευτής Λάζαρος Τσαβδαρίδης, ο δήμαρχος Νικόλας Καρανικόλας, η πρώην βουλευτής Φρόσω Καρασαρλίδου, ο τέως δήμαρχος Νίκος Κουτσογιάννης, ο αντιδήμαρχος Βασίλης Τζουβάρας, ο αντιπρόεδρος του δημοτικού συμβουλίου Σταύρος Ζάχος, τα μέλη της ομάδας πρωτοβουλίας της ΠΑΕ Βέροια, Στέφανος Αποστολίδης και Στέργιος Διαμάντης, ο πρώην πρόεδρος Αποστόλης Μπέκας, οι νομικοί σύμβουλοι Γιώργος Κωστής και Κώστας Πουλασουχίδης κ.ά.
![](https://static.wixstatic.com/media/0e059f_ebbecb4ac17c4f3fad693d7810e0cc64~mv2.jpg/v1/fill/w_135,h_101,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/0e059f_ebbecb4ac17c4f3fad693d7810e0cc64~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/0e059f_0e0ac797e9ca4b19a2c1c9589d969ed3~mv2.jpg/v1/fill/w_135,h_89,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/0e059f_0e0ac797e9ca4b19a2c1c9589d969ed3~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/0e059f_8dd5355a7ff149b3ac4ab2df0ae063cc~mv2.jpg/v1/fill/w_135,h_89,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/0e059f_8dd5355a7ff149b3ac4ab2df0ae063cc~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/0e059f_a7b68d2916dc408fadcb1de8850f1acb~mv2.jpg/v1/fill/w_135,h_101,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/0e059f_a7b68d2916dc408fadcb1de8850f1acb~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/0e059f_247752ee36984248a5e8c2a512677ef2~mv2.jpg/v1/fill/w_135,h_89,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/0e059f_247752ee36984248a5e8c2a512677ef2~mv2.jpg)
Ακολούθησε η πρώτη προπόνηση υπό τον Δημήτρη Βοτάρη.