top of page

Η λίστα ονομάτων των υποψηφίων που ανακοινώθηκαν στην ομιλία του Δήμαρχου Κωνσταντίνου Βοργιαζίδη


Η λίστα ονομάτων των υποψηφίων που ανακοινώθηκαν στην ομιλία του Δήμαρχου και εκ νέου Υποψηφίου Δημάρχου Βέροιας, Κωνσταντίνου Βοργιαζίδη, στην εκδήλωση για τον ΑΠΟΛΟΓΙΣΜΟ ΤΟΥ ΕΡΓΟΥ ΤΟΥ και την ανακοίνωση υποψηφίων Δημοτικών και Τοπικών συμβούλων του ψηφοδελτίου του Συνδυασμού του «Δράση με Γνώση», που πραγματοποιήθηκε στις 01/07/2023


ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ ΕΝΟΤΗΤΕΣ

  1. ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΕΥΤΕΡΠΗ (ΕΦΗ), Αγρότισσα

  2. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΕΛΠΙΣ, Ιδ. Υπάλληλος

  3. ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ, Δικηγόρος

  4. ΑΝΕΣΙΔΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ, Συντ/χος Τραπεζικός Υπάλληλος

  5. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, Δικηγόρος

  6. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ, Επιχειρηματίας

  7. ΑΣΛΑΝΟΓΛΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ, Οικονομολόγος

  8. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, Τραπεζικός υπάλληλος

  9. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ, Αγρότης

  10. ΒΟΡΓΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, Αγρότης

  11. ΓΚΙΛΙΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, Αγρότης

  12. ΓΚΙΟΥΛΕΚΑ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ, Ιδ. Υπάλληλος

  13. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΚΑΛΛΙΣΤΡΑΤΟΣ, Πολιτικός Επιστήμονας

  14. ΔΑΓΑΛΕΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, Tour Operator Representative

  15. ΔΕΛΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, Συντ/χος Τραπεζικός Υπάλληλος

  16. ΔΕΡΒΙΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, Μάγειρας

  17. ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ, Ελεύθερος Επαγγελματίας

  18. ΔΙΝΑΛΗ ΠΗΓΗ, Υπάλληλος Δ.Ο.Υ.

  19. ΔΟΥΔΟΥΜΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ, Υπάλληλος Δ.Ο.Υ

  20. ΖΙΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, Εκπαιδευτικός

  21. ΚΑΖΕΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ, Ιατρός

  22. ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, Οδοντίατρος

  23. ΚΑΛΤΣΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ, Άνεργη

  24. ΚΑΠΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, Δικηγόρος

  25. ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ, Ιδ. Υπάλληλος

  26. ΚΑΡΚΕΛΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ (ΦΙΛΙΩ), Ιδ. Υπάλληλος

  27. ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ, Ιδ. Υπάλληλος

  28. ΚΟΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, Τοπογράφος Μηχανικός

  29. ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ), Ιδ. Υπάλληλος

  30. ΚΟΥΠΙΔΟΥ ΝΙΝΑ, Οικονομολόγος

  31. ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, Αστυνομικός

  32. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ, Πολιτικός Μηχανικός

  33. ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΤΑΣΟΥΛΑ), Πολιτικός Μηχανικός

  34. ΛΕΛΕΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, Πολιτικός Μηχανικός

  35. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ, Επιχειρηματίας

  36. ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, Ασφαλίστρια

  37. ΜΙΣΟΚΕΦΑΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, Επιχειρηματίας

  38. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, Υπάλληλος Π.Ε. Ημαθίας

  39. ΜΟΥΡΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, Δικηγόρος

  40. ΜΠΑΜΠΟΥΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ, Ιδ. Υπάλληλος

  41. ΜΠΟΥΡΔΟΥΒΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, Ιατρός

  42. ΝΑΛΜΠΑΝΤΗ ΒΑΡΒΑΡΑ, Φυσικοθεραπεύτρια

  43. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ, Μηχανολόγος Μηχανικός

  44. ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ, Φιλόλογος

  45. ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, Αρχιτέκτων Μηχανικός

  46. ΠΑΛΑΙΣΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (Ντέπυ), Πτυχ. Φυσικής Αγωγής

  47. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, Επιχειρηματίας

  48. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ, Αυτοκινητιστής

  49. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΑ, Συντ. Νοσηλεύτρια

  50. ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΝΤΡΕΑΣ, Υπάλληλος ΕΚΑΒ

  51. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ, Επιχειρηματίας

  52. ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ, Ιατρός

  53. ΠΑΡΧΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ, Ιατρός

  54. ΠΕΤΣΙΑΒΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ, Τραπεζοκόμος στο Γ.Ν.Β.

  55. ΠΙΣΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (Τασούλα), Βρεφονηπιοκόμος

  56. ΠΙΣΤΟΦΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, Ασφαλίστρια

  57. ΡΑΛΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ, Εκπαιδευτικός

  58. ΡΙΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, Ιατρός

  59. ΣΑΜΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, Επιχειρηματίας

  60. ΣΙΑΚΑΒΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, Εμπειροτέχνης Εργολάβος

  61. ΣΙΜΙΤΖΗ ΒΕΡΓΙΝΙΑ, Γεωπόνος

  62. ΣΤΙΟΚΑ - ΔΡΑΓΚΟΛΑ ΘΩΜΑΗ, Συντ/χος Συνεταιριστική Υπάλληλος

  63. ΣΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ, Νοσηλεύτρια

  64. ΤΖΑΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ, Αστυνομικός

  65. ΤΣΑΧΟΥΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ, Δικηγόρος

  66. ΤΣΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, Ειδ. Νοσηλευτής Ψυχικής Υγείας

  67. ΤΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, Δασολόγος -Περιβαλλοντολόγος

  68. ΤΣΙΦΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ, Επιχειρηματίας

  69. ΥΦΑΝΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ, Πτυχ. Φυσικής Αγωγής

  70. ΦΟΥΡΚΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, Επιχειρηματίας

  71. ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ, Δικηγόρος

  72. ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ, Ιατρός

  73. ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ, Αστυνομικός

  74. ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ, Επιχειρηματίας



ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΕΡΟΙΑΣ

  1. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

  2. ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

  3. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

  4. ΓΚΑΤΖΟΥΦΑ ΜΑΙΡΗ

  5. ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

  6. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

  7. ΖΗΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ

  8. ΚΑΚΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

  9. ΚΕΦΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

  10. ΚΟΝΤΟΧΡΗΣΤΟΥ - ΚΟΥΡΟΒΑΣΙΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

  11. ΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΣΜΑΡΑΓΔΑ

  12. ΛΑΜΠΙΔΟΥ ΗΣΑΪΑ

  13. ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ

  14. ΠΑΣΧΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ

  15. ΠΙΠΕΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

  16. ΠΟΛΑΤΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ

  17. ΡΑΝΤΖΑΚΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ

  18. ΣΑΜΠΑΖΟΒΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

  19. ΤΑΪΠΛΙΑΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

  20. ΤΑΡΑΜΟΝΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

  21. ΤΟΥΣΑΣ ΘΩΜΑΣ

  22. ΤΣΕΡΚΕΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

  23. ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΕΛΕΝΗ


ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ

  1. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ

  2. ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

  3. ΓΑΒΡΙΗΛ ΜΑΡΙΑ

  4. ΓΙΑΝΝΑΚΩΒΙΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

  5. ΚΕΧΑΪΔΗΣ ΒΑΛΑΝΤΗΣ

  6. ΚΥΡΑΤΛΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΗΣ

  7. ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

  8. ΤΑΓΚΑΛΙΔΟΥ ΕΦΗ


ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ

  1. ΚΑΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

  2. ΚΩΤΣΙΑΝΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΣ


ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

  1. ΚΑΡΑΤΖΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

  2. ΤΣΙΠΛΑΚΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

  3. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ


ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ

  1. ΑΣΦΑΛΤΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

  2. ΠΑΠΑ ΣΟΦΙΑ

  3. ΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ


ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΜΜΟΥ

  1. ΣΙΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ


ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΣΩΜΑΤΩΝ

  1. ΚΟΥΚΟΥΡΔΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

  2. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

  3. ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

  4. ΧΕΙΜΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΟΝΔΑΣ


ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΕΡΓΙΝΑΣ

  1. ΔΕΛΗΜΑΝΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ

  2. ΚΑΡΑΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

  3. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

  4. ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ

  5. ΜΠΛΟΥΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

  6. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

  7. ΠΑΠΟΥΛΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

  8. ΠΟΥΡΣΑΝΙΣΟΥ ΜΑΡΙΑ


ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑΝΩΝ

  1. ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΕΥΛΑΜΠΙΑ

  2. ΣΟΦΙΑΝΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

  3. ΤΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗ ΦΙΛΛΙΩ


ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΑΣΚΙΟΥ

  1. ΠΑΓΟΥΡΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

  2. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ


ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΑΒΑΤΟΥ

  1. ΒΟΡΓΙΑΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

  2. ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

  3. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ


ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΣΤΑΝΕΑΣ

  1. ΠΟΤΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

  2. ΧΕΙΜΩΝΙΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΩ ΒΕΡΜΙΟΥ

  1. ΝΤΗΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ

  1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ


ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΥΜΑΡΙΑΣ

  1. ΤΖΗΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ

  1. ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

  2. ΔΕΛΗΣΑΒΒΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

  3. ΚΙΟΥΤΑΧΙΑΛΗ ΑΓΝΗ

  4. ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

  5. ΤΣΙΦΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΤΟΧΙΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ

  1. ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΜΙΛΤΟΣ


ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΝΙΚΟΜΗΔΕΙΑΣ

  1. ΕΥΤΗΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

  2. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ

  3. ΣΤΑΦΥΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

  4. ΤΟΥΤΟΥΝΤΖΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

  5. ΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ


ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΩΝ

  1. ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

  2. ΤΣΑΠΡΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ)

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΡΙΔΑΣ

  1. ΚΑΓΚΕΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

  2. ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

  3. ΜΩΥΣΙΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ

  4. ΠΑΛΟΥΚΙΔΟΥ ΕΡΙΚΑ

  5. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

  6. ΥΦΑΝΤΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ


ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΛΥΔΕΔΡΙΟΥ

  1. ΚΕΦΤΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΑΧΗΣ

  1. ΖΗΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΑ (ΡΟΥΛΑ)

  2. ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

  3. ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣ

  4. ΡΥΣΙΟΥ ΣΟΦΙΑ


ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΙΖΩΜΑΤΩΝ

  1. ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

  2. ΔΕΛΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

  3. ΔΟΜΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

  4. ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

  5. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

  6. ΤΟΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΥΚΕΑΣ

  1. ΚΑΡΑΜΗΤΣΟΣ ΗΛΙΑΣ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΦΗΚΙΑΣ

  1. ΓΚΑΡΑΒΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

  2. ΠΕΤΣΑΒΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ


ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ

  1. ΒΛΑΧΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

  2. ΔΟΥΛΓΕΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

  3. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

  4. ΚΟΥΠΑΤΣΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

  5. ΜΠΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

  6. ΣΑΡΚΑΤΖΗ ΕΥΘΥΜΙΑ

  7. ΤΡΑΝΤΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ


ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ

  1. ΑΡΑΠΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΥΤΕΙΑΣ

  1. ΑΜΒΡΑΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

  2. ΖΙΩΓΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

  3. ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Comments


logo 31.png
bottom of page