![](https://static.wixstatic.com/media/0e059f_8f2ff1b9cd914554a55b1b0854a1e5f8~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_99,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/0e059f_8f2ff1b9cd914554a55b1b0854a1e5f8~mv2.jpg)
Εισήλθε στο χώρο του νεκροταφείου του χωριού Ασπροκκλησιά και… ξέθαψε έναν νεκρό, ο οποίος είχε ταφεί πρόσφατα εκεί.
Όπως είναι φυσικό, προκλήθηκε μεγάλη αναστάτωση στους συγγενείς του νεκρού, ενώ η δημοτική αρχή ήδη ενημέρωσε σχετικά τις περιβαλλοντικές οργανώσεις, αφού το ζήτημα εμφάνισης αρκούδων σε κατοικημένες περιοχές και δη μέσα σε χωριά της περιοχής έχει, πλέον, λάβει ανησυχητικές διαστάσεις.