![](https://static.wixstatic.com/media/0e059f_1d002d14d36542118b2c8f637131e58f~mv2.jpg/v1/fill/w_113,h_95,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/0e059f_1d002d14d36542118b2c8f637131e58f~mv2.jpg)
Παρατήρηση του Γιώργου Σοφιανίδη που πρέπει μάλλον να τύχει προσοχής, με αφορμή τις φετινές εκδηλώσεις της ‘Εύηχης Πόλης’. Η αναφορά του πρώην αντιδημάρχου και προέδρου της ΚΕΠΑ για την –πολυ καλή- εκδήλωση με τους αδελφούς Στρατάκη στην ‘Μπαρμπούτα’:
«Καλό είναι να καλέσουμε και ένα δικό μας παιδί, τον Κρητικό γεννημένο και μεγαλωμένο στη Βέροια, τον Βασίλη Τερζάκη, έναν από τους καλύτερους λυράρηδες και τραγουδιστές στην Κρήτη!» σημειώνει ο Γιώργος Σοφιανίδης.